HARMONOGRAM VYUČOVANIA HUDOBNEJ NÁUKY V HRUŠTÍNE

Vyučujúca: Lívia Glembová

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

19.03.20 (štvrtok)

13.00 – 14.30

Trieda hudobná, Hr. Zamost

PŠ – 1./1/I.

19.03.20 (štvrtok)

14.30 – 16.00

Trieda hudobná, Hr. Zamost

2/1/I. – 4/1/I.

19.03.20 (štvrtok)

16.00 – 17.30

Trieda hudobná, Hr. Zamost

1/2/I. a starší

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

26.03.20 (štvrtok)

13.00 – 14.30

Trieda hudobná, Hr. Zamost

PŠ – 1./1/I.

26.03.20 (štvrtok)

14.30 – 16.00

Trieda hudobná, Hr. Zamost

2/1/I. – 4/1/I.

26.03.20 (štvrtok)

16.00 – 17.30

Trieda hudobná, Hr. Zamost

1/2/I. a starší

 

Vyučujúca: Mgr. Jana Hrbčeková

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

19.03.20 (štvrtok)

16.15 – 17.45

Trieda hudobná, Hr. Zamost

2/1/I. – 4/1/I.

26.03.20 (štvrtok)

16.15 – 17.45

Trieda hudobná, Hr. Zamost

2/1/I. – 4/1/I.

 

HARMONOGRAM VYUČOVANIA HUDOBNEJ NÁUKY V BABÍNE

Vyučujúci: Bc. Jozef Mišenko DiS. art.

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

05.03.20 (štvrtok)

13.00 – 14.30

Trieda hudobná

PŠ – 2/1/I.

05.03.20 (štvrtok)

14.30 – 16.00

Trieda hudobná

3/1/I  a starší

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

12.03.20 (štvrtok)

13.00 – 14.30

Trieda hudobná

PŠ – 2/1/I.

12.03.20 (štvrtok)

14.30 – 16.00

Trieda hudobná

3/1/I  a starší

 

HARMONOGRAM VYUČOVANIA HUDOBNEJ NÁUKY V LOKCI

Vyučujúci: Bc. Jozef Mišenko DiS. art.

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

05.03.20 (štvrtok)

     16.15 – 17.45

Trieda 4. A 

Všetci žiaci

12.03.20 (štvrtok)

     16.15 – 17.45

Trieda 4. A 

Všetci žiaci

 

HARMONOGRAM VYUČOVANIA HUDOBNEJ NÁUKY V DOLNOM KUBÍNE

Vyučujúca: Bc. Dana Gottsteinová

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

05.03.20 (štvrtok)

13.00 – 14.30

Trieda hudobná

PŠ – 1/1/I.

05.03.20 (štvrtok)

14.30 – 16.00

Trieda hudobná

2/1/I. – 3/1/I.

05.03.20 (štvrtok)

16.00 – 17.30

Trieda hudobná

4/1/I. a starší

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

12.03.20 (štvrtok)

13.00 – 14.30

Trieda hudobná

PŠ – 1/1/I.

12.03.20 (štvrtok)

14.30 – 16.00

Trieda hudobná

2/1/I. – 3/1/I.

12.03.20 (štvrtok)

16.00 – 17.30

Trieda hudobná

4/1/I. a starší

 

HARMONOGRAM VYUČOVANIA HUDOBNEJ NÁUKY V LIPT. OSADE

Vyučujúca: Bc. Dana Gottsteinová

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

19.03.20 (štvrtok)

13.00 – 14.30

Trieda 2. A

PŠ – 1/1/I.

19.03.20 (štvrtok)

14.30 – 16.00

Trieda 2. A

2/1/I. – 4/1/I.

19.03.20 (štvrtok)

16.00 – 17.30

Trieda 2. A

1/2/I. a vyššie

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

26.03.20 (štvrtok)

13.00 – 14.30

Trieda 2. A

PŠ – 1/1/I.

26.03.20 (štvrtok)

14.30 – 16.00

Trieda 2. A

2/1/I. – 4/1/I.

26.03.20 (štvrtok)

16.00 – 17.30

Trieda 2. A

1/2/I. a vyššie

 

HARMONOGRAM VYUČOVANIA HUDOBNEJ NÁUKY V RUŽOMBERKU

Vyučujúca: Bc. Dana Gottsteinová

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

06.03.20 (piatok)

13.45 – 15.15

Koncertná sála SZUŠ Jánoš

PŠ – 1/1/I.

06.03.20 (piatok)

15.15 – 16.45

Koncertná sála SZUŠ Jánoš

2/1/I. – 4/1/I.

06.03.20 (piatok)

16.45 – 18.15

Koncertná sála SZUŠ Jánoš

1/2/I. a starší

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

13.03.20 (piatok)

13.45 – 15.15

Koncertná sála SZUŠ Jánoš

PŠ – 1/1/I.

13.03.20 (piatok)

15.15 – 16.45

Koncertná sála SZUŠ Jánoš

2/1/I. – 4/1/I.

13.03.20 (piatok)

16.45 – 18.15

Koncertná sála SZUŠ Jánoš

1/2/I. a starší

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

20.03.20 (piatok)

16.45 – 18.15

Koncertná sála SZUŠ Jánoš

2/1/I. – 4/1/I.

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

27.03.20 (piatok)

16.45 – 18.15

Koncertná sála SZUŠ Jánoš

2/1/I. – 4/1/I.

 

HARMONOGRAM VYUČOVANIA HUDOBNEJ NÁUKY  V LIPT. SLIAČOCH

Vyučujúca: Bc. Dana Gottsteinová

    

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

20.03.20 (piatok)

13.00 – 14.30

Trieda 7. A

PŠ – 2/1/I.

20.03.20 (piatok)

14.30 – 16.00

Trieda 7. A

3/1/I. – 4/1./I., 1/2/I. a starší

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

27.03.20 (piatok)

13.00 – 14.30

Trieda 7. A

PŠ – 2/1/I.

27.03.20 (piatok)

14.30 – 16.00

Trieda 7. A

3/1/I. – 4/1./I., 1/2/I. a starší

 

HARMONOGRAM VYUČOVANIA HUDOBNEJ NÁUKY V LÚČKACH

Vyučujúca: Mgr. Jana Hrbčeková

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

05.03.20 (štvrtok)

15.00 – 16.30

Trieda hudobnej výchovy

Všetci žiaci

12.03.20 (štvrtok)

16.30 – 18.00

Trieda hudobnej výchovy

Všetci žiaci

 

HARMONOGRAM VYUČOVANIA HUDOBNEJ NÁUKY V LIKAVKE

Vyučujúca: Mgr. Jana Hrbčeková

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

05.03.20 (štvrtok)

15.00 – 16.30

Hudobná trieda

PŠ – 3./1/I.

05.03.20 (štvrtok)

16.30 – 18.00

Hudobná trieda

4/1/I. a starší.

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

12.03.20 (štvrtok)

15.00 – 16.30

Hudobná trieda

PŠ – 3./1/I.

12.03.20 (štvrtok)

16.30 – 18.00

Hudobná trieda

4/1/I. a starší.

 

HARMONOGRAM VYUČOVANIA HUDOBNEJ NÁUKY VO VASIĽOVE

Vyučujúca: Mgr. Jana Hrbčeková

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

19.03.20 (štvrtok)

13.00 – 14.30

Hudobná trieda

PŠ1 – PŠ2

19.03.20 (štvrtok)

14.30 – 16.00

Hudobná trieda

1/1/I. , 2/1/I. a starší

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

26.03.20 (štvrtok)

13.00 – 14.30

Hudobná trieda

PŠ1 – PŠ2

26.03.20 (štvrtok)

14.30 – 16.00

Hudobná trieda

1/1/I. , 2/1/I. a starší

 

HARMONOGRAM VYUČOVANIA HUDOBNEJ NÁUKY V LIPTOVSKEJ TEPLEJ

Vyučujúca: Mgr. Jana Hrbčeková

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

06.03.20 (piatok)

13.00 – 14.30

Trieda hudobná

PŠ – 1./1/I.

06.03.20 (piatok)

14.30 – 16.00

Trieda hudobná

2/1/I. a 4./1./I.

06.03.20 (piatok)

16.00 – 17.30

Trieda hudobná

1/2/I. a starší

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

13.03.20 (piatok)

13.00 – 14.30

Trieda hudobná

PŠ – 1./1/I.

13.03.20 (piatok)

14.30 – 16.00

Trieda hudobná

2/1/I. a 4./1./I.

13.03.20 (piatok)

16.00 – 17.30

Trieda hudobná

1/2/I. a starší

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

20.03.20 (piatok)

13.00 – 14.30

Trieda hudobná

PŠ – 1./1/I.

27.03.20 (piatok)

13.00 – 14.30

Trieda hudobná

PŠ – 1./1/I.

 

HARMONOGRAM VYUČOVANIA HUDOBNEJ NÁUKY V LISKOVEJ

Vyučujúca: Mgr. Jana Hrbčeková

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

20.03.20 (piatok)

15.00 – 16.30

Trieda výtv. odboru

1/2/I. a starší

20.03.20 (piatok)

16.30 – 18.00

Trieda výtv. odboru

PŠ – 1/1./I. , 2/1/I. – 4/1/I.

 

Dátum

Čas

Miestnosť

Ročník

27.03.20 (piatok)

15.00 – 16.30

Trieda výtv. odboru

1/2/I. a starší

27.03.20 (piatok)

16.30 – 18.00

Trieda výtv. odboru

PŠ – 1/1./I. , 2/1/I. – 4/1/I.