Absolventi v školskom roku 2017/2018

Martvoňová Zuzana akordeón  4/2/I.
Hrkľová Zuzana flauta  4/2/I.
Chovancová Adriána flauta  4/2/I.
Chovancová Veronika flauta  4/2/I.
Matysová Michaela flauta  4/2/I.
Jurgošová Zuzana klasická gitara  4/2/I.
Jusková Nicole klasická gitara  4/2/I.
Litviak Jakub klasická gitara  4/2/I.
Marušiaková Zuzana klasická gitara  4/2/I.
Tomka Martin Tomáš klasická gitara  4/2/I.
Trnovcová Lenka klasická gitara  4/2/I.
Vlnieška Radovan klasická gitara  4/2/I.
Jacková Silvia klavír  4/2/I.
Kubalová Eva klavír  4/2/I.
Lietavcová Veronika klavír  4/2/I.
Littvová Lívia klavír  4/2/I.
Martvoňová Mária klavír  4/2/I.
Maťugová Katarína klavír  4/2/I.
Potkanová Radka klavír  4/2/I.
Remková Marcela klavír  4/2/I.
Snováková Mária klavír  4/2/I.
Štefaničiaková Michala klavír  4/2/I.
Švidroňová Adela spev  4/2/I.
Lacková Mária klavír  4/II.
Sekulová Lucia klavír  4/II.
Holmes Andrej klasická gitara  4/ŠPD
 Blahútová Sofia tanečný odbor  4/2/I.
 Brtošová Bronislava tanečný odbor  4/2/I.
 Dibdiaková Michaela tanečný odbor  4/2/I.
 Feniková Simona tanečný odbor  4/2/I.
 Gašparová Viktória tanečný odbor  4/2/I.
 Gaššová Dominika tanečný odbor  4/2/I.
 Hollá Lucia tanečný odbor  4/2/I.
 Hrubjaková Katarína tanečný odbor  4/2/I.
 Kaščák Matej tanečný odbor  4/2/I.
 Krkošková Nikola tanečný odbor  4/2/I.
 Lacková Natália tanečný odbor  4/2/I.
 Lepetová Karin tanečný odbor  4/2/I.
 Magulová Sabína tanečný odbor  4/2/I.
 Povalová Darina tanečný odbor  4/2/I.
 Rázgová Martina tanečný odbor  4/2/I.
 Ruml Peter tanečný odbor  4/2/I.
 Saganová Ema tanečný odbor  4/2/I.
 Sitárová Petra tanečný odbor  4/2/I.
 Smolárová Viktória tanečný odbor  4/2/I.
 Sporková Ema tanečný odbor  4/2/I.
 Vojvoda Filip tanečný odbor  4/2/I.
 Žatkuľáková Viktória tanečný odbor  4/2/I.
 Kasanová Lívia tanečný odbor  4/II.
 Boháčiková Sabina tanečný odbor  4/ŠPD
 Badinová Lucia výtvarný odbor  5/2/I.
 Bakošová Bianka výtvarný odbor  5/2/I.
 Cevárová Viktória výtvarný odbor  5/2/I.
 Gibas Samuel výtvarný odbor  5/2/I.
 Krajčíová Tamara výtvarný odbor  5/2/I.
 Madliaková Karolína výtvarný odbor  5/2/I.
 Máliková Liana výtvarný odbor  5/2/I.
 Sekulová Lucia výtvarný odbor  5/2/I.
 Sleziaková Kristína výtvarný odbor  5/2/I.
 Vaštíková Paulína výtvarný odbor  5/2/I.
 Veselovská Lenka výtvarný odbor  5/2/I.
 Veselovská Michaela výtvarný odbor  5/2/I.
 Balcová Lenka výtvarný odbor  4/II.
 Tóthová Mária výtvarný odbor  4/ŠPD
 Zacharovská Janka výtvarný odbor  4/ŠPD

 

Absolventi v školskom roku 2016/2017

Šimková Ivana altová zobcová flauta 4/2/I.
Halička Šimon klasická gitara 4/2/I.
Hrkľová Barbora klasická gitara 4/2/I.
Kajúchová Karin klasická gitara 4/2/I.
Tomka Tomáš klasická gitara 4/2/I.
Žilinec Jozef klasická gitara 4/2/I.
Hanulová Carmela klavír 4/2/I.
Kubicová Romana klavír 4/2/I.
Lubelcová Dominika klavír 4/2/I.
Pavlů Katarína klavír 4/2/I.
Sálusová Sára klavír 4/2/I. 
Štefaničiaková Elena klavír 4/2/I.
Šimčeková Ivana spev 4/2/I.
Rusková Marianna klasická gitara 4/II.
Motyčáková Monika spev 4/ŠPD
Brnová Monika tanečný odbor 4/2/I.
Bušová Jana tanečný odbor 4/2/I.
Ďaďová Michaela tanečný odbor 4/2/I.
Freierová Laura tanečný odbor 4/2/I.
Gvoždiaková Olívia tanečný odbor 4/2/I.
Jasenková Nikoleta tanečný odbor 4/2/I.
Jurgošová Zuzana tanečný odbor 4/2/I.
Jurkyová Jana tanečný odbor 4/2/I.
Kereškényiová Iveta tanečný odbor 4/2/I.
Kodríková Rebeka tanečný odbor 4/2/I.
Kotúľová Sarah tanečný odbor 4/2/I.
Kubalová Eva tanečný odbor 4/2/I.
Lauková Sabina tanečný odbor 4/2/I.
Lauková Vanesa tanečný odbor 4/2/I.
Martvoňová Nina tanečný odbor 4/2/I.
Multáň Matej tanečný odbor 4/2/I.
Somsedíková Juliana tanečný odbor 4/2/I.
Špačková Miroslava tanečný odbor 4/2/I.
Žilincová Anna tanečný odbor 4/2/I.
Hvolková Natália tanečný odbor 4/II.
Kopilcová Barbora tanečný odbor 4/II.
Lihanová Natália tanečný odbor 4/II.
Ťapajnová Lenka tanečný odbor 4/II.
Zápotočná Denisa tanečný odbor 4/II.
Pisarík Miroslav tanečný odbor 4/ŠPD
Gállyová Anna výtvarný odbor 5/2/I.
Hricová Karina výtvarný odbor 5/2/I.
Jusková Nicole výtvarný odbor 5/2/I.
Knapčíková Martina výtvarný odbor 5/2/I.
Kompanová Michaela výtvarný odbor 5/2/I.
Kupčuláková Natália výtvarný odbor 5/2/I.
Lacková Natália výtvarný odbor 5/2/I.
Vlnieška Radovan výtvarný odbor 5/2/I.

 

Absolventi v školskom roku 2015/2016

Rosová Zuzana klasická gitara 4/2/I.
Dírer Juraj klasická gitara 4/2/I.
Kelčík Andrej  elektrická gitara 4/ŠPD
Paliderová Mária klasická gitara 4/2/I.
Fejová Diana klavír 4/2/I.
Nováková Magdaléna klavír 4/2/I.
Kohárová Natália klavír 4/2/I.
Dvorská Romana klavír 4/2/I.
Zacharová Zuzana klasická gitara 4/2/I.
Pudišová Katarína klasická gitara 4/II.
Tarabová Monika výtvarný odbor 4/2/I. 
Tomka Martin Tomáš výtvarný odbor 4/2/I. 
Fábryová Simona výtvarný odbor 4/2/I. 
Hlasicová Lucia výtvarný odbor 4/2/I.
Rosiarová Mária výtvarný odbor 4/2/I.
Kotúľová Nikola výtvarný odbor 4/2/I.
Janči Maroš výtvarný odbor 4/2/I.
Kvorková Alžbeta výtvarný odbor 4/2/I.
Jurgošová Tereza výtvarný odbor 4/2/I.
Jacková Silvia  výtvarný odbor 4/2/I.
Sálusová Sára výtvarný odbor 4/2/I.
Sviteková Miriam výtvarný odbor 4/2/I.
Rázgová Lucia výtvarný odbor 4/2/I.
Konfálová Dominika výtvarný odbor 4/2/I.
Zsigmundová Gabriela výtvarný odbor 4/2/I.
Jozefusová Iveta  výtvarný odbor  4 ŠPD 
Tuturová Lucia  tanečný odbor 4/2/I.
Podstavková Monika tanečný odbor 4/2/I.
Drígľová Lenka tanečný odbor  4/2/I.
Kubicová Romana tanečný odbor  4/2/I.
Kubicová Stela tanečný odbor  4/2/I.
Martvoňová Zuzana tanečný odbor  4/2/I.
Očkajáková Natália tanečný odbor  4/2/I.
Poláčiková Gabriela tanečný odbor  4/2/I.
Bažaljová Patrícia tanečný odbor 4/ŠPD.
Biely Patrik tanečný odbor 4/ŠPD.
Dókušová Denisa tanečný odbor 4/ŠPD.

 

Absolventi v školskom roku 2014/2015 

Bláhová Adela hudobný odbor 4.ročník/ 2.časti/ 1.stupňa   
Drígľová Veronika hudobný odbor 4.ročník/ 2.časti/ 1.stupňa 
Dubovec Martin hudobný odbor 4.ročník/ 2.časti/ 1.stupňa 
Fulla Ján hudobný odbor 4.ročník/ 2.časti/ 1.stupňa 
Glembová Lívia hudobný odbor 4.ročník/ 2.časti/ 1.stupňa 
Grenčiková Lucia hudobný odbor 4.ročník/ 2.časti/ 1.stupňa 
Ištok Marek hudobný odbor 4.ročník/ 2.časti/ 1.stupňa 
Kubas Richard hudobný odbor 4.ročník/ ŠPD 
Myakišová Karin hudobný odbor 4.ročník/ 2.stupňa 
Mydliarová Laura hudobný odbor 4.ročník/ 2.stupňa 
Plichta Denis  hudobný odbor 4.ročník/ 2.časti/ 1.stupňa 
Sotoniaková Lenka tanečný odbor 4.ročník/ 2.stupňa 
Záňová Laura tanečný odbor 4.ročník/ 2.časti / 1.stupňa 
Balcová Lenka výtvarný odbor 8.ročník/ 1.časti/ 1.stupňa 
Gállyová Zuzana výtvarný odbor 8.ročník/ 1.časti/ 1.stupňa 
Kopilcová Barbora výtvarný odbor 8.ročník/ 1.časti/ 1.stupňa 
Luptáková Juliana výtvarný odbor 8.ročník/ 1.časti/ 1.stupňa 
Uhričíková Silvia výtvarný odbor 8.ročník/ 1.časti/ 1.stupňa 

Absolventi v školskom roku 2013/2014

Brtková Mária hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň 
Buganová Lenka hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň 
Bystričanová Barbora hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň 
Glembová Ľudmila hudobný odbor 4.ročník/ ŠPD
Halušková Ľubica hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň  
Hasáliková Aneta hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň  
Hojová Gabriela  hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň  
Hrkľová Zuzana  hudobný odbor  7.ročník/ 1. stupeň  
Korbová Veronika  hudobný odbor  7.ročník/ 1. stupeň  
Knaperek Anton Patrik hudobný odbor  7.ročník/ 1. stupeň  
Janceková Daša  hudobný odbor  7.ročník/ 1. stupeň
Kuljovská Tereza hudobný odbor  7.ročník/ 1. stupeň
Lacková Mária hudobný odbor  7.ročník/ 1. stupeň
Lokajová Anna hudobný odbor  7.ročník/ 1. stupeň
Magušinová Veronika hudobný odbor  7.ročník/ 1. stupeň
Matysová Michaela hudobný odbor  7.ročník/ 1. stupeň 
Mliečková Katarína hudobný odbor  4.ročník/ 2. stupeň 
Naništová Lenka hudobný odbor  7.ročník/ 1. stupeň 
Senková Emília hudobný odbor  7.ročník/ 1. stupeň 
Svorenčíková Simona hudobný odbor  4.ročník/ ŠPD
Siteková Monika hudobný odbor  7.ročník/ 1. stupeň 
Švidroň Adam  hudobný odbor  4.ročník/ 2. stupeň 
Veselovská Viktória hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň 
Bocková Barbora tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň 
Bučko Simon
tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň 
Červeňová Martina
tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň 
Ondreková Erika
tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň 
Tomášová Michaela
tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Vicáňová Barbora
tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Kardošová Bibiana
tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Moravčíková Dorota tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Saláková Veronika tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Stolárová Dominika tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Vlniešková Lívia tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Hoľmová Klaudia
tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Kasanová Lívia
tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Čížiková Lenka
tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Kudlová Paulína tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Lauková Monika tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Mrvová Marianna tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Omastová Žaneta tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Otiepková Simona tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Rošková Bronislava
tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Šrobárová Júlia tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Hnila Michal tanečný odbor 4.ročník/ ŠPD 
Mišatová Nora tanečný odbor 4.ročník/ ŠPD 
Szolnokiová Michaela tanečný odbor 4.ročník/ ŠPD 
Brtková Mária výtvarný odbor  8.ročník/ 1. stupeň 
Hrkľová Zuzana výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň 
Janceková Daša výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň 
Kulošťák Jakub výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň 
Makovická Pavlína výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň 
Martvoň Matej výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň
Mastiš Rastislav  výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň
Resutíková Nikola výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň
Rosinská Ivana výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň 
Siteková Monika výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň 
Vrzgulová Nikola výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň

Absolventi v školskom roku 2012/2013

Gejdošová Klaudia
hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Chmelanová Natália hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Rusková Marianna hudobný odbor
7.ročník/ 1. stupeň
Voreková Natália hudobný odbor
7.ročník/ 1. stupeň
Haluška Ján hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Pustajová Marcela hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Kozár Jakub hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Baďová Ivona hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Lakoštíková Marianna hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Očkajáková Lucia hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Olešová Ema hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Sekulová Lucia hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Harmaniak Kristián hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Ľubeková Michaela hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Barbušová Natália hudobný odbor 4.ročník/ 2. stupeň
Pupák Martin hudobný odbor 4.ročník/ ŠPD
Cevarová Katarína hudobný odbor 4.ročník/ 1. stupeň 2.časť
Motyčáková Monika hudobný odbor 4.ročník/ 1. stupeň 2.časť
Fula Andrej hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Špirková Júlia hudobný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Jandurová Katarína tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Zapotočná Denisa tanečný odbor
7.ročník/ 1. stupeň
Naštická Andrea tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Štofanová Lýdia tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Ťapajnová Lenka tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Arvayová Lenka tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Rusnáková Dominika tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Gužiňáková Martina tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Lehotová Erika tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Lihanová Natália tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Kasanová Kristína tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Trabalková Barbora tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Vrábová Erika tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Čajková Dominika tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Kopilcová Barbora tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Uhliariková Barbora tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Hvolková Natália tanečný odbor 7.ročník/ 1. stupeň
Švidroňová Anna výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň
Vyšná Paula výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň
Baňasová Margaréta výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň
Mikluš Michal výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň
Košarišťan Tomáš výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň
Mahútová Kristína výtvarný odbor 8.ročník/ 1. stupeň

Absolventi v školskom roku 2011/2012

Petra Húsková gitara 7.ročník/ 1. stupeň
Nikola Zrubáková gitara 7.ročník/ 1.stupeň
Richard Hanula  gitara 7.ročník/1.stupeň
Viktor Tomlák gitara 7.ročník/1.stupeň.
Kristína Vitálišová gitara 7.ročník/1.stupeň.
Marek Funiak klavír 7.ročník/1.stupeň.
Marta Kováčová klavír 4.ročník/II. stupeň
Ján Karel klavír 4.ročník/II.stupeň
Svetlana Ťupeková klavír 4.ročník/II.stupeň
Elena Hojová klavír 7.ročník/1.stupeň
Tatiana Rosiarová klavír 7.ročník/1.stupeň.
Miriama Veselovská klavír 7.ročník/1.stupeň.
Dominika Kovaľová klavír 7.ročník/1.stupeň
Adriána Poljaková klavír 7.ročník/1.stupeň
Renáta Šeligová klavír 7.ročník/1.stupeň
Štefan Knaperek keyboard 4.ročník/ II. stupeň
Michaela Ševčíková altová flauta 7.ročník/1.stupeň
Denis Karetka bicie 4.ročník/I.stupeň
Mária Veselá tanečný odbor 7.ročník/1.stupeň
Lucia Kubačková tanečný odbor 7.ročník/1.stupeň
Júlia Olexová tanečný odbor 7.ročník/1.stupeň
Soňa Kasanová tanečný odbor 7.ročník/1.stupeň
Adriána Poljaková tanečný odbor 7.ročník/1.stupeň
Silvia Kacová tanečný odbor 7.ročník/1.stupeň
Andrej Štepita tanečný odbor 7.ročník/1.stupeň
Barbora Michaligová tanečný odbor 7.ročník/1.stupeň
Nikola Ustaníková tanečný odbor 7.ročník/1.stupeň
Zuzana Kubačková výtvarný odbor 4. roč./II.stupeň
Lívia Kubačková výtvarný odbor  7.ročník/ 1. stupeň 
Laura Šidová výtvarný odbor 7.ročník/1.stupeň

Absolventi v školskom roku 2010/2011

Jana Glombová klavír 7. ročník/I. stupeň
Katarína Belkoťáková klavír 7. ročník/I. stupeň
Miriama Buzáková klavír 7. ročník/I. stupeň
Silvia Fulová klavír 7. ročník/I. stupeň
Rebeka Tokáriková klavír 7. ročník/I. stupeň
Karina Miakyšová klavír 7. ročník/I. stupeň
Simona Adamusová klavír 7. ročník/I. stupeň
Laura Mydliarová klavír 7. ročník/I. stupeň
Zuzana Murínová klavír 4. ročník/II. stupeň
Michaela Gallová výtvarný odbor 8. ročník/I. stupeň
Klaudia Graňáková výtvarný odbor 8. ročník/I. stupeň
Žaneta Ševčíková výtvarný odbor 8. ročník/I. stupeň
Juraj Šaradin výtvarný odbor 8. ročník/I. stupeň
Alžbeta Socháňová výtvarný odbor 8. ročník/I. stupeň
Dalibor Janči výtvarný odbor 8. ročník/I. stupeň

 

tablo 2010-2011

 

Absolventi v školskom roku 2009/2010

Lenka Knapereková keyboard 4. ročník, II. stupeň
Juraj Paluga bicie nástroje 5. ročník, I. stupeň
Róbert Baláž bicie nástroje 5. ročník, I. stupeň
Samuel Kubas bicie nástroje 5. ročník, I. stupeň
Radoslava Čvikotová klavír 7. ročník, I. stupeň
Zuzana Matúšková klavír 7. ročník, I. stupeň
Lucia Sekanová klavír 7. ročník, I. stupeň
Patrícia Kalatová klavír 7. ročník, I. stupeň
Veronika Maslová klavír 7. ročník, I. stupeň
Lenka Marenčíková klavír 7. ročník, I. stupeň
Lenka Chovanová klavír 4. ročník, II. stupeň
Milada Mišániková klavír 4. ročník, II. stupeň
Denisa Senková klarinet 4. ročník, I. stupeň
Adam Švidroň klarinet 4. ročník, I. stupeň
Rebeka Tokáriková priečna flauta 4. ročník, I. stupeň
Veronika Korbová priečna flauta 4. ročník, I. stupeň
Simona Cibuľková priečna flauta 4. ročník, I. stupeň
Dominik Dubovský gitara 7. ročník, I. stupeň
Petra Kasanická gitara 7. ročník, I. stupeň
Zuzana Kubáňová gitara 7. ročník, I. stupeň
Katarína Mliečková gitara 7. ročník, I. stupeň
Krištof Kamenický gitara 7. ročník, I. stupeň
Lenka Sotoniaková tanečný odbor 7. ročník, I. ročník
Katarína Škvarková tanečný odbor 7. ročník, I. ročník
Miriam Birtusová výtvarný odbor 8. ročník, I. stupeň
Zuzana Kubačková výtvarný odbor 8. ročník, I. stupeň
Lívia Kubačková výtvarný odbor 8. ročník, I. stupeň
Filip Dobrík výtvarný odbor 4. ročník, II. stupeň
Juraj Kadubec výtvarný odbor 4. ročník, II. stupeň

 

tablo 2009-2010

 

Absolventi v školskom roku 2008/2009

Barbora Jančiová klavír 7. ročník, I. stupeň
Klaudia Kubalová klavír 7. ročník, I. stupeň
Ivana Luptáková klavír 7. ročník, I. stupeň
Alžbeta Filická klavír 7. ročník, I. stupeň
Simona Milanová gitara 7. ročník, I. stupeň
Táňa Veselovská výtvarný odbor 8. ročník, I. stupeň

Absolventi v školskom roku 2007/2008

Magdaléna Hudecová klavír 7. ročník, I. stupeň
Barbora Krakovská klavír 7. ročník, I. stupeň
Ivana Slavkovská klavír 7. ročník, I. stupeň
Zuzana Murínová klavír 7. ročník, I. stupeň
Marta Kováčová klavír 7. ročník, I. stupeň
Miriam Veselovská klavír 7. ročník, I. stupeň
Natália Barbušová klavír 7. ročník, I. stupeň
Martina Stašáková klavír 7. ročník, I. stupeň
Daša Kalinayová klavír 7. ročník, I. stupeň
Martina Kupčuláková klavír 4. ročník, II. stupeň
Jakub Dubovský gitara 7. ročník, I. stupeň
Tomáš Jamrich gitara 4. ročník., II. stupeň
Nikola Faglicová výtvarný odbor 8. ročník, I. stupeň
Dominika Herichová výtvarný odbor 8. ročník, I. stupeň
Filip Dobrík výtvarný odbor 8. ročník, I. stupeň
Juraj Kadubec výtvarný odbor 8. ročník, I. stupeň

 

tablo 2007-2008

 

Absolventi v školskom roku 2006/2007

Lucia Hlbočanová klavír 7. ročník, I. stupeň
Milan Kotus gitara 7. ročník, I. stupeň
Lenka Salvová gitara 7. ročník, I. stupeň
Matúš Bachan gitara 7. ročník, I. stupeň
Matej Fábry výtvarný odbor 7. ročník, I. stupeň

 

tablo 2006-2007

 

Absolventi v školskom roku 2005/2006

Martina Buláková klavír 7. ročník, I. stupeň
Katarína Hubová klavír 7. ročník, I. stupeň
Antónia Jánošíková klavír 7. ročník, I. stupeň
Zuzana Jančiová klavír 7. ročník, I. stupeň
Marianna Lakoštíková klavír 7. ročník, I. stupeň
Terézia Petráková klavír 7. ročník, I. stupeň
Ivan Pudiš klavír 7. ročník, I. stupeň
Lenka Chovanová klavír 7. ročník, I. stupeň
Adam Janiga gitara 7. ročník, I. stupeň
Katarína Homolová gitara 7. ročník, I. stupeň
Zuzana Korbová gitara 7. ročník, I. stupeň
Eunika Rajská akordeón 7. ročník, I. stupeň

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Absolventi v školskom roku 2004/2005

Gabriela Rusková gitara 7. ročník, I. stupeň 
Soňa Stromková gitara 7. ročník, I. stupeň 
Bystrík Dubovecký gitara 7. ročník, I. stupeň 
Katarína Moravčíková klavír 7. ročník, I. stupeň 

 

 

Absolventi v školskom roku 2003/2004

Alžbeta Botúrová klavír 7. ročník, I. stupeň
Erika Kašková klavír 7. ročník, I. stupeň
Tomáš Jamrich gitara 7. ročník, I. stupeň
Katarína Pudišová gitara 7. ročník, I. stupeň

 

_tablo 2003-2004

 

Absolventi v školskom roku 2002/2003

Lívia Kráľová klavír 7. ročník, I. stupeň
Eva Švidroňová klavír 7. ročník, I. stupeň
Lenka Kráľová klavír 4. ročník, II. stupeň
Katarína Kolláriková klavír 4. ročník, II. stupeň
Marián Mižík gitara 7. ročník, I. stupeň
Monika Ližbetinová husle 7. ročník, I. stupeň

 

tablo 2002_2003

 

Absolventi v školskom roku 2000/2001

Marianna Hrčková gitara 7.ročník, I. stupeň