Úspechy tanečného obdoru na súťažiach v školskom roku 2018/2019
 
13. Tanečný Kubín – 11. mája 2019 Dolný Kubín

Tanečníci získali:

Diplom za 1. miesto pre Refresh family v kategórii Hiphop a street mládež formácie za choreografiu I like it!

Diplom za 1. miesto pre Refresh family v kategórii Hiphop a street juniori formácie za choreografiu Dance for now!

Diplom za 1. miesto pre Refresh family v kategórii Hiphop a street juniori sólo – duo za choreografiu Jing jang.

Diplom za 2. miesto pre Refresh family v kategórii Hiphop a street mládež formácie za choreografiu Girls do it better.

Diplom za účasť pre Refresh family v kategórii Hiphop a street juniori formácie za choreografiu School love.

Diplom za účasť pre Refresh family v kategórii Hiphop a street mládež formácie za choreografiu Work it!

Tanečníkov na sútaž pripravila p. učiteľka Katarína Brenkusová.

 

Showtime dance – 10. – 12. mája 2019

Diplom za 2. miesto získali tanečníci z APdans family s choreografiou Kapura, kapura.

Tanečníci pracujú pod vedením p. učiteľky Patrície Kosteckej.

 
POHYB BEZ BARIER – 14. apríl 2019, Žilina

Diplom za 1. miesto pre Refresh family za choreografiu I like it.

Diplom za 1. miesto pre Refresh family za choreografiu Jing jang.

Diplom za 1. miesto pre Refresh family za choreografiu Work it.

Diplom za 2. miesto pre Refresh family za choreografiu Girls do it better.

Diplom za 3. miesto pre Refresh family za choreografiu Dance for now.

Tanečníci z Refresh family tancujú pod vedením Kataríny Brenkusovej.

Úspechy tanečného odboru na súťažiach v školskom roku 2017/2018

 

Ružomberok, GOLDEN DANCEROSE 2018, 24. máj 2018

Ocenenie víťazných tanečných skupín, APdans Family, pod vedením p. uč. Patrície Kosteckej  

diplom_GDR_nastranku-page-001

 

Ružomberok, DANCEROSE 2018, 1. máj 2018

1. miesto s choreografiou Kapura, Kapura/Národné tance-juniori/, pod vedením p. uč. Patrície Kosteckej                 

1. miesto s choreografiou Moana / Show-juniori/, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej           

2. miesto s choreografiou Sila ľudskosti / Show-juniori/ , pod vedením p. uč.  Kataríny Brenkusovej 

3. miesto s choreografiou Hej,šuhajove meno/Národné tance-juniori/, pod vedením p. uč. Patrície Kosteckej

5. miesto s choreografiou Rule the world- postup do finále / Show-juniori/ , pod vedením p. uč. Patrície Kosteckej

Choreografia Tragic Love / Show- juniori/ účasť  , pod vedením p. uč. Patrície Kosteckej

 

31689132_10204094471438212_8850900541526507520_n2-page-001

31764734_10204094471598216_393338946123202560_n

1-page-00131755437_10204094471558215_5681594790274138112_n

 

Pohyb bez barier 2018

Ocenenie získali:

choreografia : Mad World – moderndance, DVK, veľká formácia – 1. miesto
Scars to your beautiful – moderndance, JVK, stredná formácia – 2. miesto
Jesus Wept – moderdance – HVK, veľká formácia – 1. miesto
Let it all go – moderndance – HVK, stredná formácia – 3. miesto, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej 

Pohyb bez bariér III_2018
 
 
 
 
 

 

Úspechy tanečného odboru na súťažiach v školskom roku 2016/2017:

 

Žilina –  MOVE ON! Dance Cup 2017 – 29. apríla 2017
 

ocenenie získali:

 

2. miesto v hlavnej vekovej kategórii pre tanečnú skupinu Refresh, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Planéta zem.

 

2. miesto v detskej vekovej kategórii (hip hop) pre tanečnú skupinu Refresh  Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Alica v krajine zázrakov.

diplomy195-page-003diplomy195-page-004
Bratislava – finálové kolo medzinárodnej súťaže – Pohyb bez bariér – 22 – 23. apríla 2017
 

ocenenie získali:

 

1. miesto v hlavnej vekovej kategórii pre tanečnú skupinu Refresh, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Planéta zem.

 

tanecna sutaz
 
 
Ružomberok – medzinárodná tanečná súťaž – Dance rose 2017 – 9. apríla 2017

ocenenie získali:


1. miesto v detskej vekovej kategórii (hip hop) pre tanečnú skupinu Refresh mini, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Alica v krajine zázrakov.

 

1. miesto v hlavnej vekovej kategórii (hip hop) pre tanečnú skupinu Refresh Junior, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Planéta zem.

 

1. miesto v hlavnej vekovej kategórii (show dance) pre tanečnú skupinu Refresh, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Planéta zem.


3. miesto v juniorskej vekovej kategórii (hip hop) pre tanečnú skupinu Refresh, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Deti slobody.

 

Dancerose 2017_SZUS Janos DK Dacerose 2017_SZUS Janos DK_deti sklobodydiplomy-page-005diplomy-page-004diplomy195-page-002

 

 

 

 

Žilina – semifinálové kolo medzinárodnej tanečnej súťaže – Pohyb bez bariér – 18. – 19. marca 2017

ocenenie získali:

 

1. miesto v juniorskej vekovej kategórii pre tanečnú skupinu Refresh mini, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Deti slobody.

 

1. miesto v hlavnej vekovej kategórii pre tanečnú skupinu Refresh, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Planéta zem.

 

1. miesto v detskej vekovej kategórii pre tanečnú skupinu z elokovaného pracoviska Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej s choreografiou Take me home.

 

1. miesto v detskej vekovej kategórii pre tanečnú skupinu z elokovaného pracoviska Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej s choreografiou Hallelujah.

 

3. miesto v hlavnej vekovej kategórii pre tanečnú skupinu z elokovaného pracoviska Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej s choreografiou Show must go on.

 

4. miesto v hlavnej vekovej kategórii pre tanečnú skupinu z elokovaného pracoviska Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej s choreografiou Dancing on my own. Na základe dostatočne získaných bodov postupuje tanečná skupina do finále.

Do celoslovenského finálového kola v Bratislave postupujú všetky tanečné skupiny.

 

 _1.miesto_semifinale_Pohyb bez barier 2017_IMD SZUS Janos _1.miesto_semifinale_Pohyb bez barier 2017_REFRESH SZUS Janos  1.miesto_semifinale_Pohyb bez barier 2017_hallelujah 1.miesto_semifinale_Pohyb bez barier 2017_Take me home 3.miesto_semifinale_Pohyb bez barier 2017_show must go on 

 

Višňové – medzinárodná tanečná súťaž – DANCE CUP 2016 – 10. decembra 2016

ocenenie získali:

 

1. miesto pre tanečnú skupinu z elokovaného pracoviska Hruštín, pod vedením p. uč. Mgr. Zuzany Murínovej s choreografiou Only Human.

 

1. miesto pre tanečnú skupinu z elokovaného pracoviska Hruštín, pod vedením p. uč. Mgr. Zuzany Murínovej s choreografiou Say Something.

 

1-miesto_dance-cup-2016_only-human1-miesto_dance-cup-2016_say-something

 

Úspechy tanečného odboru na súťažiach v školskom roku 2015/2016:

 

Vavrečka – 14. ročník oravského festivalu – Deň tanca 2016 – 5. júna 2016

ocenenie získali:

 

za úspešné učinkovanie SZUŠ Jánoš, pobočka Hruštín 

 

14-rocnik-oravskeho-festivalu-den-tanca-2016_szus-janos-hrustin

 

Dolný Kubín – celoslovenská tanečná súťaž – Tanečný Kubín 2016 – 7. mája 2016

ocenenia získali:

 

1. miesto pre tanečnú skupinu z elokovaného pracoviska Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej s choreografiou Hello.   1. miesto pre tanečnú skupinu z elokovaného pracoviska Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej s choreografiou My sisters.

 

1.miesto pre tanečnú skupinu IMD z Dolného Kubína, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Afrika.

 

1. miesto pre tanečnú skupinu Refresh junior z Dolného Kubína, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Pumpuj s nami.

 

2. miesto pre tanečnú skupinu z elokovaného pracoviska Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej s choreografiou People.

 

2. miesto pre tanečnú skupinu Refresh junior  z Dolného Kubína, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Give me song.

 

3. miesto pre tanečnú skupinu z elokovaného pracoviska Vavrečka, pod vedením p. u.č. Ivety Hvolkovej s choreografiou Angels.

 

3. miesto pre tanečnú skupinu Refresh mini z Dolného Kubína, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Freedom.

 

3. miesto pre tanečnú skupinu Bubbles z Dolného Kubína, pod vedením p. uč. Veroniky Kackovej s choreografiou Chillin.

 
  1-miesto_hello_tanecny-kubin-20161-miesto_my-sisters_tanecny-kubin-20161_miesto_afrika_refresh-imd-szus_tanecny-kubin_20161_miesto_pumpuj-s-nami_refresh-junior-szus_tanecny-kubin_20162-miesto_people_tanecny-kubin-20162_miesto_give-me-song_refresh-junior-szus_tanecny-kubin_20163-miesto_angels_tanecny-kubin-20163_miesto_freedom_refresh-mini-szus_tanecny-kubin_20163_miesto_chillin_bubbles_tanecny-kubin_2016

 

Žilina – celoslovenské kolo tanečnej súťaže – Pohyb bez bariér – 30. apríla – 1. mája 2016

ocenenia získali:

 

1. miesto pre tanečnú skupinu Refresh mini, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou For Fun

 

2. miesto pre tanečnú skupinu z elokovaného pracoviska Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej s choreografiou Angels.

 

2. miesto pre tanečnú skupinu Refresh, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Pumpuj s nami.

 

2. miesto pre tanečnú skupinu z elokovaného pracoviska Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej s choreografiou People.

 

3. miesto pre tanečnú skupinu Refresh Junior, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Give me song.

 

3. za účasť pre tanečnú skupinu Refresh, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Feminist.

 

2_miesto_angels_szus-janos_celoslovenska-sutaz_pohyb-bez-barier-20162_miesto_people_szus-janos_celoslovenska-sutaz_pohyb-bez-barier-20163_miesto_give-me-song_refresh-szus-janos_celoslovenska-sutaz_pohyb-bez-barier2_miesto_pumpuj-s-nami_refresh_szus-janos_celoslovenska-sutaz_pohyb-bez-barier3-miesto_give-me-song_refresh-szus-janos_celoslovenska-sutaz_pohyb-bez-barier-2016

 

Ružomberok – XIII. ročník celoslovenskej tanečnej súťaže – DANCEROSE – 16. apríla 2016

ocenenia získali:

 

1.miesto pre tanečnú skupinu Refresh mini, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Freedom

 

1. miesto pre tanečnú skupinu Refresh Junior, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s hip-hop choreografiou Give me song.

 

2. miesto pre tanečnú skupinu Refresh, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s hip-hop choreografiou Pumpuj s nami.  

 

3. miesto pre tanečnú skupinu Refresh, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s hip-hop choreografiou Feminist. 

 

  1_miesto_give-me-song_dancerose-20162_miesto_pumpuj-s-nami_dancerose_20163_miesto_feminist_dancerose-2016

 

Žilina – semifinálové kolo tanečnej súťaže – Pohyb bez bariér – 12. – 13. marca 2016

ocenenia získali:

 

1. miesto pre tanečnú skupinu z elokovaného pracoviska Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej s choreografiou Angels.

 

1.miesto pre tanečnú skupinu Refresh mini, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou For Fun

 

1. miesto pre tanečnú skupinu Refresh Junior, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Give me song.

 

2. miesto pre tanečnú skupinu Refresh, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Pumpuj s nami.

 

3. miesto pre tanečnú skupinu Refresh, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Feminist.

 

3. miesto pre tanečnú skupinu z elokovaného pracoviska Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej s choreografiou People.

 

Tanečné skupiny postúpili do finálového kola, ktoré sa uskutoční 30. 4. – 1.5. 2016 v Žiline.

 

1_miesto_give-me-song_refresh-junior-szus-janos_pohyb-bez-barier-kopia1-miesto_angels_pohyb-bez-barier-20161_miesto_for-fun_refresh-mini-szus-janos_pohyb-bez-barier2_miesto_pumpuj-s-nami_rehresh-szus-janos_pohyb-bez-barier-kopia3_miesto_feminist_refresh_pohyb-bez-barier3-miesto_people_pohyb-bez-barier-2016

 

Úspechy tanečného odboru na súťažiach v školskom roku 2014/2015:

 

Žilina – 1.ročník tanečnej súťaže pre žiakov ZUŠ, Centier voľného času s tanečných klubov v scénickom tanci – Umenie v pohybe 2015 – 5. júna 2015

ocenenia získali:

 

2. miesto vo vekovej kategórii 9 – 11 rokov pre Dianu Kmeťovú, pod vedením p. uč. Bc. Zuzany Murínovej s choreografiou Útek.

 

čestné uznanie vo vekovej kategórii 9-11 rokov pre celú skupinu, pod vedením p. uč. Bc. Zuzany Murínovej s choreografiou Náhoda.

 

  umenie-v-pohybe-205_2-miestoumenie-v-pohybe-2015

 

Dolný Kubín – Celoslovenská súťažná prehliadka v modernom a módnom tanci – Tanečný Kubín – 8.mája 2015

ocenenia získali:

 

1. miesto pre tanečnú skupinu REFRESH ELITA, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Who run the world.

1. miesto pre tanečnú skupinu Mini eR, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou yes yes yoo .

 

2. miesto pre tanečnú skupinu Hold My, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej s choreografiou Hold My.

 

2. miesto pre tanečnú skupinu Pre Dance, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Nesprávne vzory.

 

2. miesto pre tanečnú skupinu I’M Dancer, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Pre MAMU.

 

2. miesto pre tanečnú skupinu RFSH Junior, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou SELFIE.

 

3. miesto pre tanečnú skupinu Mini eR, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Bez čiernej nie je biela.

  celoslovenke-kolo-_tanecny-kubin-2015_who-run-the-world_1_miestoceloslovenke-kolo_tanecny-kubin-2015_yes-yes-yooo_1_miesto

celoslovenske-kolo_tanecny-kubin-2015_pre-mamu_2_miestoceloslovenke-kolo_tanecny-kubin-2015_bez-ciernej-nie-je-biela_3_miesto

 

Bratislava – finálové kolo – Pohyb bez bariér 2015 – 2. – 3. mája 2015

ocenenia získali:

 

1. miesto pre tanečnú skupinu REFRESH ELITA, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Who run the world.

 

3. miesto pre tanečnú skupinu Pre Dance, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Nesprávne vzory.

 

Žilina – Pohyb bez bariér 2015 – 12. apríla 2015

ocenenia získali:

 

1. miesto v hlavnej vekovej kategórií pre tanečnú skupinu REFRESH ELITA, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiouWho run the world.

 

2. miesto v juniorskej vekovej kategórií pre tanečnú skupinu MINI eR, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Bez čiernej nie je biela.

 

3. miesto v juniorskej vekovej kategórií pre tanečnú skupinu RFSH JUNIOR, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Selfie.

 

dance-stars_pohyb-bez-barier-2015_who-run-the-world_1_miestodance-stars_pohyb-bez-barier-2015_selfie_3_miesto

 

Žilina – 6. ročník tanečnej súťaže MOVE ON! Dance Cup – 22. novembra 2014

ocenenie získali:

 

3. miesto tanečná skupina Pre Dance, Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej s choreografiou Nie je všetko o peniazoch

 

Úspechy tanečného odboru na súťažiach v školskom roku 2013/2014:

 

Rumunsko – Majstrovstvá Európy 2014 vo výrazových tancoch – 27. – 29. júna 2014

ocenenia získali:

 

1. miesto – Páv – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

1. miesto – Ave Mária – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

1. miesto – Rebel Yell – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

1. miesto – Oheň – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

2. miesto – Hot Steps – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

Prešov – 12. ročník celoslovenskej tanečnej súťaže Grimmy Dance Cup 2014 –  10. mája  2014

ocenenia získali:

 

2. miesto – Priority – Sám sebou – p. uč. Katarína Brenkusová 2. miesto – Restart – Pomáda – p. uč. Katarína Brenkusová 3. miesto Refresh – Stratená v Theatre – p. uč. Katarína Brenkusová

 

Dolný Kubín – 8. ročník celoslovenskej súťaže Tanečný Kubín – 3. mája 2014

ocenenia získali:

 

1. miesto – Mini R – Avatar – p. uč. Katarína Brenkusová

 

1. miesto – Refresh – Stratená v Theatre –  p. uč. Katarína Brenkusová

 

2. miesto – Priority – Sám sebou – p. uč. Katarína Brenkusová 

 

2. miesto – Restart – Pomáda – p. uč. Katarína Brenkusová

 

3. miesto – Pre Dance – Nie je všetko o peniazoch – p. uč. Katarína Brenkusová

 

Prvé miesta získali postup na medzinárodné finále MIA FESTIVAL – MOTION IN ACTION PRAHA, ktoré bude prebiehať od 23.5 do 25.5. 2014 v Paláci Lucerna v Prahe.

 

Levice – 4. ročník Majstrovstiev Slovenska vo výrazových tancoch na počesť Svetového dňa tanca – SHOWTIME – 29. apríla 2014 

ocenenia získali:

 

Špecálna cena – Ave Mária – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

1. miesto – Ave Mária – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

1. miesto – Oheň – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

1. miesto – Páv – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

2. miesto – Perinbaba – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

3. miesto Hot Steps – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

3. miesto Rebel Yell – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

3. miesto Slepačí úlet – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

Choreografie dosiahli potrebné počty bodov a postupujú na Majstrovstvá Európy do Rumunska.

 

Žilina – medzinárodná súťaž v tanci – Pohyb bez bariér – 12. apríla 2014 

ocenenia získali:

 

1. miesto – Priority – Sám sebou – p. uč. Katarína Brenkusová 

 

1. miesto – Pre Dance – Nie je všetko o peniazoch – p. uč. Katarína Brenkusová

 

1. miesto – Refresh – Stratená v Theatre –  p. uč. Katarína Brenkusová

 

1. miesto – Oheň – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

1. miesto – Život – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

3. miesto – Restart – Pomáda – p. uč. Katarína Brenkusová

 

3. miesto Rebel Yell – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

Kysucké Nové Mesto – V. ročník tanečnej súťaže – Scénický tanec – 11. apríla 2014 

ocenenia získali:

 

1. miesto – Oheň – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

1. miesto Slepačí úlet – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

1. miesto – Páv – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

2. miesto – Perinbaba – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

Ružomberok – 12. ročník celoslovenskej tanečnej súťaže – DANCEROSE 2014 – 5. apríla 2014 

ocenenia získali:

 

1. miesto – Život – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

1. miesto Slepačí úlet – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

1. miesto – Oheň – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

1. miesto – Priority – Sám sebou – p. uč. Katarína Brenkusová

 

1. miesto – Pre Dance – Nie je všetko o peniazoch – p. uč. Katarína Brenkusová

 

1. miesto – Refresh – Stratená v Theatre –  p. uč. Katarína Brenkusová

 

2. miesto – Restart – Pomáda – p. uč. Katarína Brenkusová

 

2. miesto – Mini R – Avatar – p. uč. Katarína Brenkusová

 

Žilina – 5. ročník tanečnej súťaže – MOVE ON! Dance Cup – 23. novembra 2013 

ocenenia získali:

 

1. miesto – Ave Mária – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

3. miesto Slepačí úlet – p. uč. Miriam Buschbacherová

 

Úspechy tanečného odboru na súťažiach v školskom roku 2012/2013:

 

Bratislava – celoslovenská súťaž – SCHOOL DANCE 2013 – 18. jún 2013 

ocenenia získali:

 

3. miesto – tanečníci pod vedením p. uč. Katarína Brenkusová  http://www.schooldance.sk/minule-rocniky.html    

 

Dolný Kubín – tanečno – audiovizuálna show – PRIDAJ RUKU K DIELU – 16, 18, 24. mája 2013 
 

http://www.youtube.com/watch?v=ce_Bp8BFKbI http://www.mojevideo.sk/video/19918/pridaj_ruku_k_dielu_zakulisne_zabery.html

 

Ružomberok – celoslovenská súťaž moderného tanca – DANCEROSE 2013 – 23. – 24. marec 2013

ocenenia získali:

 

1. miesto kategória  scénika – mládež, Ave Mária, p. uč. Miriam Buschbacherová

 

1. miesto kategória DUO – mládež, Aďo a Maťa, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, p. uč. Katarína Brenkusová

 

2. miesto kategória Open – junior, Hot steps, p. uč. Miriam Buschbacherová

 

2. miesto kategória show – juniori, Rodiny, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, p. uč. Katarína Brenkusová  

 

3. miesto kategória Open – deti II., Oh so quiet, p. uč. Miriam Buschbacherová

 

3. miesto kategória show – mládež, Kým máš, si váž, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, p. uč. Katarína Brenkusová

 

účasť vo finále – mládež – Zdravie, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, p. uč. Katarína Brenkusová

 

Ružomberok – medzinárodná tanečná a spevácka súťaž – LIPTOVSKÁ VLOČKA – 5. januára 2013

ocenenia získali:

 

1. miesto, SZUŠ Jánoš Lisková, p. uč. Zuzana Gajdošová

 

Úspechy našej školy a žiakov na súťažiach v školskom roku 2011/2012:

 

Bratislava – celoslovenská súťaž – SCHOOL DANCE 2012 – 15. jún 2012 

ocenenia získali:

 

1. miesto – tanečný súbor RFSH Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Katarína Brenkusová

 

na základe  natočeného videa a verejného internetového hlasovania súťažili o postup do finále v kategórii “ Najlepšie tanečné vystúpenie “ a získali najvyššie ocenenie . 

 

http://www.youtube.com/watch?v=d5T8kxjJVAA&list=UUw3G8cXjtEbZOJA4GT072DQ&index=1&feature=plcp

 

Považská Bystrica – celoslovenská tanečná súťaž – SCHOOL DANCE 2012 – 19. mája 2012 

ocenenia získali:

 

cena poroty – tanečná skupina Pre Dance, choreografia Ulice zámer, kategória HIP HOP FORMÁCIE JUNIORI

 

2. miesto – tanečná skupina REFRESH, choreografia Kaše navaríme, kategória HIP HOP FORMÁCIE MLÁDEŽ

 

2. miesto – tanečná skupina REFRESH, choreografia Moulin Rouge, kategória SHOW FORMÁCIE MLÁDEŽ

 

3. miesto – tanečná skupina PRIORITY, choreografia RESTART, kategória HIP HOP FORMÁCIE MLÁDEŽ

 

SZUŠ JÁNOŠ získala na tomto podujatí POHÁR RIADITEĽKY PX CENTRA POVAŽSKÁ BYSTRICA

 

Považská Bystrica – celoslovenská tanečná súťaž – DANCEROSE 2012

ocenenia získali:

 

2. miesto – tanečná skupina REFRESH, tanečná choreografia MOULIN ROUGE, kategória MLÁDEŽ, pod vedením p. uč. Katarína Brenkusová

 

Považská Bystrica – III. ročník amatérskej tanečnej súťaže –  Move on! Dance cup Žilina 2011

ocenenia získali:

 

3. miesto a cenu poroty  – tanečná skupina REFRESH, tanečná choreografia Twilight, hlavná veková kategória FREE DANCE CHOREO, pod vedením p. uč. Katarína Brenkusová

 

4. miesto  – tanečná skupina DVL, tanečná choreografia Deti bez rodičov, hlavná veková kategória HIP HOP DANCE CHOREO, pod vedením p. uč. Katarína Brenkusová

 

Úspechy tanečného odboru na súťažiach v školskom roku 2010/2011:

 

Považská Bystrica – celoslovenská amatérska tanečná súťaž –  Považskobystrický pohár v diskotancoch 2011

ocenenia získali:

 

1. miesto v kategórii hip-hop mládež, formácie – tanečná skupina DVL, tanečná choreografia Deti bez rodičov, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Katarína Brenkusová

 

1. miesto v kategórii hip-hop mládež, mini formácie – tanečná skupina PRIORITY, tanečná choreografia 3D Cinema, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Katarína Brenkusová

 

2. miesto v kategórii show mládež, formácie – tanečná skupina REFRESH, tanečná choreografia Twilight, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Katarína Brenkusová

 

3. miesto v kategórii hip-hop deti, formácie – tanečná skupina MINI R, tanečná choreografia Hrdinovia z telky, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Katarína Brenkusová

 

Dolný Kubín – celoslovenské kolo tanečnej súťaže –  Tanečný Kubín 2011

ocenenia získali:

 

1. miesto v kategórii hip-hop juniori, mini formácie – tanečná skupina PRIORITY, tanečná choreografia 3D Cinema, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Katarína Brenkusová

 

1. miesto v kategórii hip-hop mládež, formácie – tanečná skupina DVL, tanečná choreografia Deti bez rodičov, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Katarína Brenkusová

 

1. miesto v kategórii showdence mládež, formácie – tanečná skupina No princess, tanečná choreografia Live in colors, SZUŠ Jánoš Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej

 

2. miesto v kategórii show mládež, formácie – tanečná skupina REFRESH, tanečná choreografia Twilight, SZUŠ Jánoš  Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Katarína Brenkusová

 

2. miesto v kategórii hip-hop deti, formácie – tanečná skupina MINI R, tanečná choreografia Hrdinovia z telky, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Katarína Brenkusová

 

Považská Bystrica – celoslovenská tanečná súťaž –  POV DANCE 2011

ocenenia získali:

 

Cena poroty v kategórii juniori, tanečná skupina PRIORITY, tanečná choreografia 3D Cinema, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

Talent súťaže a 2. miesto v kategórii mládež, tanečná skupina DVL, tanečná choreografia Deti bez rodičov, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

1. miesto v kategórii mládež, tanečná skupina SMALL KINGS, tanečná choreografia Alica v krajine zázrakov, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Katariny Brenkusovej

 

3. miesto v kategórii mládež, formácie – tanečná skupina REFRESH, tanečná choreografia Twilight, SZUŠ Jánoš  Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

Dolný Kubín – krajské kolo tanečnej súťaže –  Tanečný Kubín 2011

ocenenia získali:

 

1. miesto v kategórii show mládež, formácie – tanečná skupina REFRESH, tanečná choreografia Twilight, SZUŠ Jánoš  Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

1. miesto v kategórii hip-hop juniori, mini formácie – tanečná skupina PRIORITY, tanečná choreografia 3D Cinema, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

1. miesto v kategórii hip-hop mládež, formácie – tanečná skupina DVL, tanečná choreografia Deti bez rodičov, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

1. miesto v kategórii hip-hop deti, formácie – tanečná skupina MINIeR, tanečná choreografia Hrdinovia z telky, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

2. miesto v kategórii show juniori, formácie – tanečná skupina No princess, tanečná choreografia Live in colors, SZUŠ Jánoš Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej

 

2. miesto v kategórii hip-hop mládež, formácie – tanečná skupina Small Kings, tanečná choreografia Alica v krajine zázrakov, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

Námestovo – regionálna tanečná súťaž –  Tanec bez hraníc 2011

ocenenia získali:

 

1. miesto v kategórii mladší žiaci – tanečná skupina MINIeR, SZUŠ Jánoš  Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

1. miesto v kategórii juniori – tanečná skupina No princess, SZUŠ Jánoš Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej

 

Ružomberok – celoslovenská tanečná súťaž – DANCE ROSE 2011

ocenenia získali:

 

1. miesto v kategórii show mládež – tanečná skupina REFRESH, tanečná choreografia Twilight, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

2. miesto v kategórii hip-hop mládež – tanečná skupina DVL, tanečná choreografia Deti bez rodičov, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

Žilina – II. ročník amatérskej tanečnej súťaže Move on! – Dance cup Žilina 2010

ocenenia získali:

 

3. miesto v kategórii juniori tanečná skupina PRIORITY, tanečná choreografia Make your move, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

3. miesto v kategórii mládež – tanečná skupina REFRESH, tanečná choreografia Agresivita a násilie v médiách, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

Úspechy hudobného odboru na súťažiach v školskom roku 2009/2010:

 

Dolný Kubín – celoslovenské kolo tanečnej súťaže – Tanečný Kubín 2010

ocenenia získali:

 

3. miesto v kategórii hip-hop mládež, tanečná choreografia Lyrics, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

3. miesto v kategórii show deti – tanečná choreografia Príbeh Čiapočky, SZUŠ Jánoš Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej

 

Kysucké Nové Mesto – I. ročník celoslovenskej súťažnej prehliadky scénickéch choreografií

ocenenia získali:

 

1. miesto v 2. kategórii, tanečná choreografia Lotosový kvet, SZUŠ Jánoš Ružomberok, pod vedením p. uč. Miriam Buchbacherovej

 

Dolný Kubín – krajské kolo tanečnej súťaže – Tančný Kubín 2010

ocenenia získali:

 

1. miesto v kategórii hip-hop deti, tanečná choreografia Beat Matrix, SZUŠ Jánoš Ružomberok, pod vedením p. uč. Miriam Buschbacherovej

 

1. miesto v kategórii hip-hop juniori, tanečná choreografia Big Bounce, SZUŠ Jánoš Ružomberok, pod vedením p. uč. Miriam Buschbacherovej

 

1. miesto v kategórii show deti, tanečná choreografia Príbeh čiapočky, SZUŠ Jánoš Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej

 

2. miesto v kategórii show juniori, tanečná choreografia Pinkmánia, SZUŠ Jánoš Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej

 

2. miesto v kategórii hip-hop juniori, tanečná choreografia Lyrics, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

2. miesto v kategórii hip-hop mládež, tanečná choreografia Jánošík, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

Námestovo – okresná tanečná súťaž – Tanec bez hraníc

ocenenia získali:

 

1. miesto v kategórii deti, tanečná choreografia Príbeh čiapočky, SZUŠ Jánoš Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej

 

1. miesto v kategórii juniori, tanečná choreografia Pinkmánia, SZUŠ Jánoš Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej

 

Námestovo – regionálna tanečná súťaž – Orava má talent

ocenenia získali:

 

3. miesto, tanečná choreografia Keď tancujú Baby Jagy, SZUŠ Jánoš Vavrečka, pod vedením p. uč. Ivety Hvolkovej

 

Úspechy tanečného odboru na súťažiach v školskom roku 2008/2009

 

Dolný Kubín – celoslovenskom kole tanečnej súťaže – Tanečný Kubín – 23.5. 2009

ocenenia získali:

 

1. miesto v juniorskej kategórii, tanečná choreografia Keď tancujú Baby Jagy, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

2. miesto v juniorskej kategórii, tanečná choreografia Námorníčky v prístave, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

Úspechy hudobného odboru na súťažiach v školskom roku 2005/2008:

 

Dolný Kubín – krajské kolo tanečnej súťaže –  Tanečný Kubín 2008

ocenenia získali:

 

Hlavná cena súťaže – Malí králi z Small kings, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

1. miesto – tanečná skupina Refresh, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

3. miesto – tanečná skupina Devils, pod vedením p. uč. Kataríny Brenkusovej

 

Ružomberok –  celoslovenská tanečná súťaž Dance rose – 24. apríla 2008
 

Súťaže sa zúčastnili naše tanečné skupiny Devils, Small kings a BHC, pod vedením p. uč. Katarína Brenkusová

 

Dolný Kubín – okresné kolo regionálnej tanečnej súťaže –  Tanečný Kubín 2008 – 19.apríla 2008

ocenenia získali:

 

juniorská kategória 1. miesto – tanečná skupina DVL

 

2. miesto – tanečná skupina Small kings

 

3. miesto tanečná skupina BHC

 

kategória najmladší tanečníci 3. miesto tanečná skupima IMD

 

Námestovo – okresné kolo tanečnej súťaže –  Disco dance 2008

ocenenia získali:

 

1. miesto – tanečná skupina Small Kings

 

1. miesto v juniorskej kategórii tanečná skupina z Hruštína

 

3. miesto v juniorskej kategórii tanečná skupina z Hruštína

 

Žiaci našej školy zároveň získali špeciálnu cenu poroty

 

Ružomberok – celoslovenská tanečná súťaž –  Dancerose 2007

ocenenia získali:

 

2. miesto – tanečná skupina Small Kings

 

5. miesto  – tanečná skupina Hip – Hop devils

 

Dolný Kubín – regionálne kolo tanečnej súťaže –  Tanečný Kubín 2007

ocenenia získali:

 

1. miesto – tanečná skupina Hip – Hop devils

 

1. miesto  – tanečná skupina Refresh 1

 

Dolný Kubín – okresné kolo tanečnej súťaže – Tanečný Kubín 2007

ocenenia získala:

 

1. miesto – tanečná skupina Small Kings

 

Banská Štiavnica – celoslovenská klubová tanečná súťaž –  1. decembra 2006

ocenenia získali:

 

3. miesto – tanečná skupina REFRESH, pod vedením p. uč. Katarína Brenkusová

 

Dolný Kubín – krajské kolo súťaže – Tanečný Kubín 2006

ocenenia získali:

 

1. miesto – tanečná skupina HIP – HOP JUNIOR s choreografiou „Ulica“

 

1. miesto – tanečná skupina HIP – HOP MLÁDEŽ  REFRESH s choreografiou “ Na drzovku“

 

2. miesto – tanečná skupina junior Kamaráti, SZUŠ Jánoš Námestovo 

 

3. miesto – disco deti Bumbuľky, SZUŠ Jánoš Námestovo

 

3. miesto –  HIP – HOP JUNIOR, SZUŠ Jánoš Dolný Kubín

 

Dolný Kubín – celoslovenská súťaž  – DANCEROSE 2006

ocenenia získali:

 

1. miesto – tanečná skupina YES 

 

3. miesto – sólo – Martina Šlachtová 

 

Bardejov – celoslovenská súťaž  – KESEL CUP 2006

ocenenia získali:

 

3. miesto – kategória disko mládež, tanečná skupina PRIX  z Dolného Kubína 

 

Dolný Kubín  – okresné kolo  – Tanečný Kubín  2006

ocenenia získali:

 

1. miesto – kategória juniori, tanečná skupina YES z Dolného Kubína 

 

tanečná súťaž – Let’s Dance 2005

ocenenia získali:

 

2. miesto – kategória disko choreografie, tanečná skupina PRIX z Dolného Kubína 

 

2. miesto – kategória malé disko choreografie, tanečná skupina X – STYLE z Ružomberka 

 

celoslovenská tanečná súťaž – Dancerose 2005

ocenenia získali:

 

3. miesto – tanečná skupina X – STYLE z Ružomberka