CENTRÁLNY ROZVRH HUDOBNEJ NÁUKY NA LIPTOVE

RUŽOMBEROK

Vyučujúca: Bc. Terézia Timková, DiS. art.

Deň Čas Miestnosť Ročník
Streda 14:15 – 15:00 Koncertná sála 2. skupina
Streda 15:00 – 15:45 Koncertná sála 3. skupina
Streda 15:50 – 17:00 Koncertná sála 4. skupina
Štvrtok 15:00 – 15:45 Koncertná sála 1. skupina

LIKAVKA

Vyučujúca: Bc. Terézia Timková, DiS. art.

Deň Čas Miestnosť Ročník
Piatok 13:00 – 13:45 1.A 1. skupina
Piatok 13:45 – 14:30 1.A 2. skupina
Piatok 14:30 – 15:15 1.A 3. skupina

LISKOVÁ

Vyučujúca: Mgr. Jana Hrbčeková

Deň Čas Miestnosť Ročník
Streda 15:30 – 16:15 Tr. výtvar. odboru 1. skupina
Streda 16:15 – 17:25 Tr. výtvar. odboru 2. skupina

LIPOVSKÁ TEPLÁ 

Vyučujúca: Mgr. Jana Hrbčeková

Deň Čas Miestnosť Ročník
Piatok 13:00 – 13:45 3.A 1. skupina
Piatok 13:45 – 14:30 3.A 2. skupina
Piatok 14:30 – 15:15 3.A 3. skupina
Piatok 15:15 – 16:00 3.A 4. skupina
Piatok 16:00 – 17:05 3.A 5. skupina

LIPTOVSKÉ SLIAČE

Vyučujúca: Mgr. Jana Hrbčeková

Deň Čas Miestnosť Ročník
Streda 13:15 – 14:00 Tr. výtvarná 1. skupina
Streda 14:00 – 15:05 Tr. výtvarná 2. skupina

LÚČKY

Vyučujúca: Mgr. Jana Hrbčeková

Deň Čas Miestnosť Ročník
Utorok 13:15 – 14:00 Tr. hud. výchovy 1. skupina
Utorok 14:00 – 14:45 Tr. hud. výchovy 2. skupina

LIPTOVSKÁ OSADA

Vyučujúca: Mgr. Jozef Mišenko, DiS.art.

Deň Čas Miestnosť Ročník
Streda 13:30 – 14:15 4.A 1. skupina
Streda 14:15 – 15:00 4.A 2. skupina
Streda 15:00 – 16:05 4.A 3. skupina

CENTRÁLNY ROZVRH HUDOBNEJ NÁUKY NA ORAVE

DOLNÝ KUBÍN

Vyučujúci: Mgr. Jozef Mišenko DiS. art.

Deň Čas Miestnosť Ročník
Pondelok 14:00 – 14:45 Hudobná trieda 1. skupina
Pondelok 14:45 – 15:30 Hudobná trieda 2. skupina
Pondelok 15:35 – 16:40 Hudobná trieda 3. skupina
Pondelok 16:40 – 17:25 Hudobná trieda 4. skupina

HRUŠTÍN

Vyučujúca: Jana Glovaťáková, DiS.art.

Deň Čas Miestnosť Ročník
Pondelok 15:50 – 16:35 IX.B 2. skupina
Štvrtok 13:30 – 14:15 IX.B 1. skupina
Štvrtok 14:15 – 15:00 IX.B 3. skupina
Štvrtok 15:00 – 15:45 IX.B 4. skupina
Štvrtok 15:45 – 16:30 IX.B 5. skupina
Štvrtok 16:30 – 17:40 IX.B 6. skupina

BABÍN

Vyučujúci: Jana Glovaťáková, DiS.art..

Deň Čas Miestnosť Ročník
Utorok 16:55 – 18:00 Hudobná trieda 1. skupina

 VASIĽOV

Vyučujúca: Jana Glovaťáková, DiS.art.

Deň Čas Miestnosť Ročník
Pondelok 13:45 – 14:30 Hudobná trieda 1. skupina
Pondelok 14:30 – 15:40 Hudobná trieda 2. skupina
Pondelok 15:50 – 16:35 Hudobná trieda 3. skupina

LOKCA

Vyučujúci: Jana Glovaťáková, DiS.art.

Deň Čas Miestnosť Ročník
Streda 14:40 – 15:50 1.skupina

ŽAŠKOV

Vyučujúci: Mgr. Jozef Mišenko, DiS.art.

Deň Čas Miestnosť Ročník
Štvrtok 13:25 – 14:10 Hudobná trieda 1.skupina