V školskom roku 2020/2021 máme v našej SZUŠ Jánoš ešte voľné miesta v tanečnom odbore v Ružomberku a na elokovaných pracoviskách na Liptove.

Pohyb je pre deti prirodzenou súčasťou ich života a čo môže byť lepšie, ako pohyb, pri ktorom deti ešte aj rozvíjajú svoju kreativitu, zlepšujú si držanie tela, učia sa reagovať na hudbu, rozlišovať jednotlivé rytmy a v neposlednom rade sa učia vzájomnému rešpektu.

Ak rozmýšľate nad tým, či je tanec vhodnou aktivitou pre vaše dieťa, na tanečných tréningoch v našej škole vás presvedčíme o tom, že áno. Počas vyučovania sa žiaci okrem krokov, krokových variácií a rytmu učia aj vyjadriť svoju osobnosť a svoje pocity.

V tanečnom odbore na vás čaká show dance, moderný tanec, tanečné sústredenia, účasť na súťažiach a množstvo ďalších podujatí. Ak máte záujem o štúdium na našej škole, môžete si vyplniť elektronickú prihlášku. (nájdete tu)

Tešíme sa na všetkých umelcov a veríme, že spolu zažijeme krásny, úspešný a tvorivý rok.