Vážení a milí účastníci 14. ročníka regionálnej výtvarnej súťaže Liptov 2020,

chceme vám oznámiť, že slávnostné odovzdávanie cien spolu s vernisážou a výstavou víťazných a ostatných prác v ružomberskej Synagóge sa z dôvodu rastúcej intenzity výskytu ochorenia a aktuálnych opatrení pre COVID 19, ktoré vydal Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky v tomto roku ruší.

Je nám to veľmi ľúto, keďže sme na realizáciu tohto ročníka vynaložili veľa času a úsilia a plánovaný termín celej akcie bol už raz presunutý aj s predĺžením termínu uzávierky výtvarných prác.

Aby sme Vám mohli priblížiť víťazné práce toho ročníka, pozývame  Vás prezrieť si výstavu víťazných a ostatných prác Liptov 2020 na stránke školy a na sociálnych sieťach. Výstava bude sprístupnená od 19. októbra 2020. Veríme, že vám takto priblížime aktuálny ročník a online výstavu výtvarných prác si budete môcť  pozrieť kedykoľvek z pohodlia vašich domovov.

Ďakujeme vám za pochopenie a tešíme sa na ďalší ročník, dúfajúc, že situácia ohľadom ochorenia Covid 19 nám to plne umožní zrealizovať.