Vážení rodičia a milí žiaci,

Na základe vyhlásenia pána ministra školstva na tlačovej besede dňa 23.10.2020 naša škola prechádza od 26.10.2020 vo výtvarnom, tanečnom a hudobnom odbore v predmete hudobná náuka na dištančné vzdelávanie. V hudobnom odbore je vyučovanie realizované online formou.

V školskom roku 2020/2021 sa upravuje termín jesenných prázdnin, ktoré sa presúvajú na piatok 30. októbra a pondelok 2. novembra. Minister školstva vyhlásil aj mimoriadne školské prázdniny v piatok 6. novembra a v pondelok 9. novembra 2020.

Vzhľadom na to sme sa rozhodli odučiť žiakov, ktorí majú v našej SZUŠ Jánoš vyučovanie v pondelok a v piatok, aby neprišli o vyučovacie hodiny 2 týždne po sebe. Bližšie informácie vám poskytnú triedny učitelia.

Ďakujeme za pochopenie a všetkým prajeme veľa síl a zdravia.